Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Reagon për herë të parë ish i dashuri i Era Istrefit: Performancë e mirë dhe…

Ditën e sotme Era Istrefi përmbylli me sukses misionin e këtij botërori. Me performancën e saj magjike ajo bëri krenarë familjarët dhe të gjithë shqiptarët.

Një nga personat i cili e ka mbështetur më shumë për arritjet e saj është ish i dashuri dhe ish-menaxheri, Faton Shoshi. Në përfundim të performancë së saj, i pyetur nga ‘Insajderi’, ai ka treguar se ndihet mjaft krenar që ka pasur mundësi të punojë me të.

“Ndihem i lumtur që Era ka qenë pjesë e ekipës tim. Performancë e mirë dhe jam krenar që një kosovare ka arritur kaq shumë”, ka thënë ai.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *