Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Reagon e trishtuar ish-deputetja socialiste: Të Allahut jemi dhe tek Ai do kthehemi, shpirti i tij qoftë ne Xhenetin Firdeus

Ish-deputetja socialiste e Durrësit, Esmeralda Shkjau, e cila pas largimit nga politika jeton me familjen në Dubai, ka ndar me ndjekësit në facebook një mesazh ngushëllimi. Shkjau i shpreh ngushëllimet familjes dhe popullit të Kuvajtit për ndarjen nga jeta ish-Emirit Sabah Al-Ahmad Al-Jaber Al-Sabah.

Postimi i plotë: Ngushëllime Familjes dhe Popullit te Kuvajtit per Humbjen e Lartmadhërisë së Tij Shejh Sabah Al-Ahmad Al-Jaber Al-Sabah.

Shpirti I tij qoftë ne Xhenetin, Amin!

Shqipëria dhe shqiptarët kane humbur nje mik te cmuar

Te Allahut ( xh.sh) jemi dhe tek Ai do të kthehemi!

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *