Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKosovaTe FunditTe Gjitha

“Ta shti flakën”, kryeministri Hoti përballet me kërcënime pasi paralajmëroi mbyllje totale: Provoje, do bëhesh kurban i shqiptarëve

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti është kërcënuar me vdekje, pasi gjatë ditës së sotme paralajmëroi mbyllje totale të vendit, sepse rastet me Covid-19 po rriten. Hoti përmes një postimi nw rrjetet sociale tha se institucionet tona po bëjnë të gjitha veprimet e nevojshme, por na duhet kujdes maksimal dhe solidaritet i plotë për të evituar mbylljen totale, e kjo deklaratë e ka irrituar një qytetar.

R.H në një medium që e ka shpërndarë lajmin e kryeministtit Hotit, ka thënë: “Un jam qaj i Pari që ka me ardh midis qeveris me ta shti flaken me ta q… at gjak M*tit qe ki maje men ko mu ba Kurban i shqiptarve provo mbylle venin“.

Kryeministri i Kosovës, Avduallah Hoti përmes një postimi në Facebook ka kërkuar nga qytetarët kujdes maksimal që të evitohet mbyllja totale. Hoti tregoj se cilat masa i kanë institucionet shëndetësore në lidhje me valën e dytë të pandemisë.

Ky ishte postimi i Hotit, që bëri që ky qytetar të reagoi, raporton Bota Sot, duke kërcënuar rëndë kryeministrin.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *