Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Vendi i tretë më i prekur nga kòronavirusi në Shqipëri, çfarë ndodhi me Krujën gjatë orëve të fundit

Katër persona kanë rezultuar pozitiv me kòronavirus gjatë 24 orëve të fundit. Burime për Faxweb.al thonë se janë ínfektuar nga kontaktet me persona të prekur, pra nuk ka vatra të reja.Ditën e djeshme, u konfimuar vetëm një rast në qytetin e Krujës, tre në Durrës dhe një në Tiranë. Këto tre qytete kanë numrin më të lartë të rasteve aktive.

Aktualisht, janë të shëruar 13 qytetarë. Aktualisht në të gjithë vendin janë 167 persona aktivë, nga të cilët 31 janë në Krujë. Deri më sot janë konfirmuar pozitivë me Còvid-19 në të gjithë vendin 969 qytetarë, prej të cilëve  rreth 80% janë të shëruar.(A.M/Faxweb.al)

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *