Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Rast i pazakontë/ Vidhet një pulë, policia e dërgon rastin për zbulim në Prokurori

Një rast i pazakontë dhe komik, është dërguar nga policia në prokurori.

Ngjarja ka ndodhur në Fushë-Mamurras të rrethit të Kurbinit, ku policia ka dërguar në Prokurori rastin e vjedhjes së një pule, në 3 prill në vitin 2019.

Por çfarë ka ndodhur?

Një pulë është vjedhur në kasollen e një banori në këtë fshat. Policia nuk e ka zgjidhur vetë këtë shkelje, por e ka referuar në prokurori.

Edhe vjedhja e një pule është krim, por në një kohë kur ne vend ndodhin çdo ditë ngjarje kriminale, pa zbuluar autorët, një hetim i tillë nuk ka si mos të shkaktojë të qeshura.

(M.Q/Faxweb.al)

Fjalët Kyce
Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.