Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

“Rama tërhiqet nga votimi i Sandër Lleshit si Ministër i Brendshëm, pas takimit të fshehtë Meta-Xhafaj”

Ish-kryeministri Berisha përmes një postimi në rrjetet sociale para disa minutash deklaron se kryeministri Rama është tërhequr nga këmbëngulja e tij për emërimin e Sandër Lleshit në postin e Ministrit të Brendshëm.

Sipas Berishës ajo çfarë e ka detyruar Ramën të tërhiqet është “një takim i fshehtë Meta-Xhafaj i zhvilluar në rrethana të mistershme”.

Postimi i plotë:

Ndodhi pas mesnate!

Terhiqet me bisht nen shale Kallam Deshtaku!

Te dashur miq, Kallam Deshtaku nuk do votoje sot ne parlament, ashtu siç rrahu dy dite me rradhe gjoksin dhe paralajmeroi ne nje sfide shah – mat se do votonte ne parlament Sander Lleshin si zevendesminister-minister.

U terhoq, u palos pas nje takimi te fshehte falenderues Meta-Xhafa te zhvilluar ne rrethana te mistershme, e zuri barku trimoshin e siçilisteve. Zhvillime interesante!?!? Sb

(B.H/Faxweb)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *