Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Rama pas gazetarit bën edhe mjekun, çfarë iu tha eksponentëve të lartë të PS-së

Edi Rama pas rolit si  gazetar gjatë mbledhjes së fundit të Grupit Parlametar të PS-së  ka bërë edhe rolin e mjekut. Eksponentëve të PS-së iu tha sot se duhet të japin edhe gjak sepse sipas Ramës kjo iu bën mirë edhe për trupin. 

“Çdo prind këtu do të më kuptone, dhurimi i gjakut është një proces mjaft i mirë edhe për organizmin. Është një ndihmë jo vetëm për fëmijët në nevojë por ndihmon edhe për një imazh sa më të mirë për deputetët. Madje është shumë e mirë edhe për trupin dhe shëndetin tuaj”, u shpreh Rama.

Rolin si gazetar së fundmi Rama e ka bërë gjatë emisionit të realizuar për 20 vjetorin e “Opinion”, ku intervistoi Blendi Fevziun. Në rolin e gazetarit ai nuk bënte pak pyetje dhe nuk e linte Fevziun të fliste gjatë pasi e ndërpriste herë pas herë.  (J.V/Shuplaka)

 

 

 

 

 

 

 

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 52%, 7123 votes
  7123 votes 52%
  7123 votes - 52% of all votes
 • PS 29%, 3960 votes
  3960 votes 29%
  3960 votes - 29% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1277 votes
  1277 votes 9%
  1277 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 665 votes
  665 votes 5%
  665 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 565 votes
  565 votes 4%
  565 votes - 4% of all votes
Total Votes: 13590
19/03/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.