Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesorePolitikëTe FunditTe Gjitha

Nesër mblidhet grupi parlamentar socialist, zbulohen temat që do të diskutohen

Grupi parlamentar socialist, i kryesuar nga Taulant Balla do të mblidhet paraditen e së hënës. Burime për Faxweb.al bëjnë me dije se në fokus të diskutimeve do të jetë organizimi i asamblesë dhe raportimi për qarqet. Nuk dihet ende se në cilën orë do të mblidhet grupi parlamentar socialist.

Ndërkohë, asambleja e Partisë Socialiste do të mbahet në javën e parë të tetorit. Ajo do organizohet në 3 rajone, një në Shkodër, Fier dhe Tiranë për të bërë të mundur respektimin e masave anticovid  dhe do të lidhen me njëra tjetrën on line, ku do të njoftohen dhe vendimet.

Nga mbledhja e nesërme, Taulant Balla do të bëjë një rezume nga grupi socialist dhe do ia paraqesë kryeministrit. (A.M/Faxweb.al)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *