Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Rama publikon të dhënat për Covid-19, ja ku rënditet Shqipëria

Kryeministri Edi Rama me anë të një postimi në Facebook ka publikuar një grafik me disa të dhëna në lidhje me situatën pandemike në Shqipëri në krahasim me vendet e tjera të rajonit.

Ai shprehet krenar me masat e marra teksa nuk kursen edhe ironitë për kundërshtarët. Rama fton të mbahet ritmi i sjelljes së qytetarëve në lidhje me këtë luftë që e ka quajtur ai.

Postimi i plotë

ALBANIA THE BEST❤️

Çudi e madhe ëëë?!🤭

Strategji jo, plan jo, teste jo e jo, mjekësi jo që jo, qeverisje jo dhe jo, po ja që kur hap sytë e shikon, na del Shqipëria më mirë se tërë dynjaja deri tani në bilancin e kësaj lufte të mallkuar😁

#KrenarpërShqipërinë🇦🇱 që sot ka këtë bilanc falë popullit të mençur dhe mirëkuptues me qeverinë👐🏿
dhe
#FrikëngaInjoranca🥴 që na rrezikon gjithçka, sa më shumë ky bilanc varet nga sjellja e çdo individi në kushtet e rihapjes🤔

*Të dhënat janë nga Coronavirus Worldometer

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *