Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Rama entuziazmohet nga vendimi i EMA-së për AstraZenecën: Vaksinim, vaksinim, vaksinim që të dalim nga tuneli i pandemisë

Kryeministri Edi Rama, përmes një postimi në facebook, ka mirëpritur vendimin e Agjencisë Europiane të Barnave që ka certifikuar sigurinë e vaksinës AstraZeneca.

Rama shprehet se tani duhet të vijojë vaksinimi me qëllim që të shkëputete zinxhiri i infektimeve dhe vendi të dalë sa më parë nga tuneli i pandemisë.

Kryeministri Rama postimi ne Facebook:

Agjencia Europiane e Barnave (EMA) konfirmon pas verifikimeve të kryera, Sigurinë dhe Efektshmërinë e vaksinës ASTRAZENECA

Vaksinim, vaksinim, vaksinim për të këputur sa më shumë hallka të zinxhirit të infektimeve dhe për të dalë përfundimisht nga tuneli i pandemisë, ku ka nisur të duket drita

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.