FlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

‘’Rama dhe Xhafaj janë padrinot e lojërave të fatit”, Lulzim Basha nxjerr videon

Lulzim Basha postoi mëngjesin e sotëm në faqen e tij të ‘Facebook’-ut një video ku tregon sipas tij se pse industria e bixhozit u shumëfishua gjatë qeverisjes së kryeministrit Edi Rama.

Teksa sulmon qeverinë, lideri i PD-së thekson se Rama dhe Xhafa janë padrinot e bixhozit në Shqipëri.

Po ashtu Basha nënvizon faktin se operacioni ‘Fundi i marrëzisë’ nuk i mbylli lojërat e fatit, por ky biznes u rrit me 4 herë. Lideri i PD nuk kursen me akuza edhe vëllain e kryeministrit, po ashtu edhe atë të ministrit Xhafaj.

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.