Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Qytetarja nuk kursehet për Albin Kurtin: Jam gati që ti japë shtëpinë time 400 metra katrorë, ka hapësirë që të vendosë aty…

Ashtu siç njoftuar edhe mbrëmë duket se kryeministri kosovar Albin Kurti e ka ndërruar vendbanimin e tij, menjëherë pas krijimit të qeverisë në Kosovë. Ai dikur jetonte në banesën e tij në parkun e qytetit por tani raportohet se është shpërngulur në një shtëpi në lagjen ‘Taslixhe’ në Prishtinë.

Ndërkohë për këtë gjë ka patur reagime të shumta ,meqë Kurti dikur thoshte se i mjafton banesa e tij 60m2. Një nga reagimet më interesante ishte i një zonje e cila në koment thotë se ajo është e gatshme t’ia lëshojë një shtëpi me metra po aq sa ajo që ka marrë Kurti së fundi, por të mos i jepet asgjë në kthim.

“Ai ka shumë libra dhe i duhet hapësirë për ti vendosë ato libra” ka shkruaj ajo.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.