Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Shqe.lma dhe grushte mbi qytetarin në mes të Tiranës, dhjetra polícë e shtrinë në tokë

Shembja e godinës së Teatrit Kombëtar ka bërë që një numër i lartë qytetarësh të grumbllohen para bashksië dhe të shprehin mllefin e tyre.

Shumë qytetarë kanë reaguar ashpër, ndërkohë që polícia nuk është përmbajtur ndaj tyre dhe njëri nga qytetarët e kanë shtrirë në tokë duke e go.ditur. Siç shihet nga pamjet qytetari është rrethuar nga forca të shumta polícia, dhe po qëllohet me forcë nga polícia.

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mund të Lexoni

Close