Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Kryeministri Rama i jep postin e rëndësishëm Agim Bajkos

Me një vendim të Këshillit të Ministrave Agim Bajko është emëruar drejtor i Tetarit të Kukullave në Tiranë.

Bajko, me profesion aktor, por që prej disa vitesh moderonte emisionin e tij në një nga ekranet shqiptare tashmë do të drejtojë Qendrёn Kombёtare tё Kulturёs pёr Fёmijё dhe Teatrit tё Kukullave.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *