Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Qëlloi me armë nga makina, identifikohet dhe vihet në kërkim autori

Një person ka qëlluar me armë zjarri në fshatin Topojë të Fierit dhe më pas është larguar,rreth orës 19:00 të mbrëmjes së sotme.

Sipas Policisë, personi në fjalë është identifikuar si dhe është shpallur në kërkim, por nuk e ka bërë të ditur emrin e tij.

Grupi hetimor po punon për dokumentimin dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes si dhe kapjen e autorit. Ndërsa nuk dihen akoma arsyet se përse ky person e ka bërë një veprim të tillë.

Informacion paraprak nga Policia:

Sot rreth orës 19:00, në fshatin Topojë, nga 1 automjet është qëlluar me armë zjarri në ajër.

Policia ka identifikuar autorin dhe po punon për kapjen e tij.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce

Partitë po negociojnë për të përmbyllur Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *