Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

“Qëllimi është një lojë e madhe”, Ramadani ka dyshime për vaksinën: Bill Gates ka qëllime të tjera

Aplikuesi i mjekësisë alternative Hetem Ramadani e shikon me dyshim zgjidhjen për ta eliminuar COVID-19 nëpërmjet vaksinës. Ai mendon se ithtarët e vaksinës, e sidomos miliarderi Bill Gates, ka tjetër synim.

“Pasojat e vaksinës për Covid 19 kanë për të qenë shumë të rë.nda, vaksina është provë që do përdoret në trupin tonë. Në ndër arsyet e autizmit janë vaksinat, më parë kanë qenë në qarkullim shumë pak vaksina rreth tre, tani janë mbi 11. Tani çdo gjë shoqërohet me vaksina, por pasojat e vaksinës nuk na i tregon njeri.

Në një intervistë madje kam folur edhe për propagandën që është duke i bërë Bill Gates vaksinave, ai po rrit në mënyrë eksponenciale kancèrin, autizmin dhe sëmundje të tjera duke dhënë 10 miliardë lekë për vaksinë. Bill Gates me një qëllim të caktuar po bën një të kèqe për njerëzimin. Ai ka folur në vitin 2018 madje që duhet të ulim popullsinë botërore deri në 15% me anë të një vaksine që të zvogëlohet fertiliteti I grave. Pra në fund qëllimi është një lojë e madhe”, tha Ramadani në emisionin në Top Channel.

Partitë po negociojnë për të përmbyllur Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *