Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Puthje pasionante me aktorin e njohur, çfarë po bën Ajsi Xhaxhaj?! (FOTO)

Të gjithë e njihni tashmë Ajsin Xhaxhajn, aktoren e “Kripëmjaltëzave”.

Së fundmi bukuroshja Ajsi i ka befasuar të gjithë duke publikuar një foto ku shihet teksa puthet me aktorin e njohur.

Në foto shihet që çifti teksa puthet, po filmohet edhe nga një person tjetër.

“Pjesë e shkëputur nga xhirimet e filmit me metrazh të gjatë “Dashuria s’mjafton. Partnerë në film, thjesht shokë,”- shkruan Ajsi krahas fotos.

Kjo na lë të kuptojmë që e gjitha është pjesë e një filmi që po xhirohet nën kujdesin e regjisorit Drilon Hoxha.

Driloni luan rolin e partnerit të Ajsit në film, dhe është pikërisht djali me të cilin aktorja puthet.

Ndoshta të gjithë kanë menduar se kjo foto mund të ishte konfirmim i një lidhjeje dashurore, por nuk qenka kështu.

Dimë që regjisori Drilon Hoxha është prej kohësh në një lidhje zyrtare, e ndërsa për Ajsin nuk dihet ende nëse aktorja është në ndonjë marrëdhënie apo jo.

(F.M/Faxweb)

 

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.