Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


ShowBizTe Gjitha

Puthje e zjarrtë dhe kërcim romantik mes Jennifer Lopez dhe Drake (VIDEO)

Drake disa kohë më parë i shprehu dashurinë Rihanës dhe fjalët e përhapura lidhur me një lidhje dashurie të mundshme mes tij dhe këngëtares Jennifer Lopez ishte e papritur.

Këngëtarët së fundmi janë parë shumë afër njëri tjetrit .

Gjatë festimeve në një mbrëmje të dy nuk kanë nguruar të shkëmbjenë puthje mes tyre dhe në fund një kërcim romantik. 

 

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.