Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Punon në faqen me pullë të kuqe, nuk do ta besoni se ku i çon lekët 33-vjeçarja

33-vjeçarja Jade Nicole dhe burri i saj nuk kishin të ardhura të mjaftueshme për të mbajtur dy fëmijët e tyre. Ata kishin rreth 100,000 dollarë borxh dhe kjo gjë po ia bënte të pamundur jetën. Më pas ajo filloi të publikonte foto dhe video provokuese në Snapchat dhe jeta e saj ndryshoi.

Kur u bë përdoruese e aplikacionit në 2018, ajo fitoi 1000$ në muajin e parë dhe më pas nisi të fitonte më shumë. Në një muaj mund të merrte dhe 5,000 $. Paratë që ajo fitonte nga Snapchat shpëtuan familjen.

Më pas Jade zhvendosi biznesin e saj në faqen për të rritur OnlyFans ku mund të fitojë rreth 30,000 $ në muaj. Ajo ka bërë gjoksin operacion, ka mobiluar shumë moderne shtëpinë dhe bën shpesh herë pushime.

Jade, e cila jeton me partnerin e saj që nga viti 2006, thotë se kjo punë i ka dhënë më shumë shkëndija martesës së saj.

“Para se të bëja këtë punë seksuale në internet, unë isha një mama e cila rrinte vetëm në shtëpi. Isha një grua e mërzitshme dhe kishim një martesë monotone”, është shprehur Jade.

Tani që ka vënë një pasuri të madhe, Jade tregon se ka shumë dëshirë që të ndihmojë familjet në nevojë. Ajo ka kontaktuar me sistemin shkollor lokal për t’u lidhur me familjet që e kanë të vështirë të ushqehen. Ajo ka përgatitur paketa me ushqime dhe i dorëzoi në 50 shtëpi.

“Kjo punë më ka ndihmuar në shumë mënyra, por është vërtet e bukur që të përdor fitimet e mija për të ndihmuar dikë tjetër”, shprehet ajo.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 52%, 7123 votes
  7123 votes 52%
  7123 votes - 52% of all votes
 • PS 29%, 3960 votes
  3960 votes 29%
  3960 votes - 29% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1277 votes
  1277 votes 9%
  1277 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 665 votes
  665 votes 5%
  665 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 564 votes
  564 votes 4%
  564 votes - 4% of all votes
Total Votes: 13589
19/03/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.