AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Publikohet videoja, ky është filmi vizatimor që parashikoi vdekjen e Kobi Braynt me helikopter

Një tjetër detaj i çuditshëm është duke qarkulluar në rrjetet sociale, ku kryefjala është padyshim aksidenti tragjik i legjendës së basketbollit Kobi Braynt.

Ditën e sotme në media kanë qarkulluar disa parashikime të këtij aksidenti, teksa më parë u përhap një postim në Twiter i cili ishte shpërndarë në 13 nëntor 2012 ku parashikohej vdekja e Brajant me helikopter.

Një tjetër video që po bën bujë në “Twitter” është ajo e filmit vizatimor “Legends of Chamberlain Heights” i transmetuar nga “Comedy Central”. që po gjithashtu parashikon vdekjen e Kobi Brajant në një përplasje me helikopter.

Episodi i këtij filmi vizatimor u quajt “Fundi i ditëve” teksa u shfaq më 16 nëntor të vitit 2016 teksa Kobe paraqitet me dy trofe në duar pas përplasjes me helikopterin e tij.

Filmi vizatimor on Vidnews.

A do i përgjigjeni thirrjes së Presidentit Meta për të dalë në shesh në 2 mars në mbrojtje të demokracisë dhe Kushtetutës së vendit?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *