Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

Publikohen shifrat/ 5,025 shqiptarë të ndaluar nga policia gereke për 6 mujorin e parë të 2019

Të dhënat zyrtare të policisë së vendit fqinjë bëjnë të ditur se për 6-mujorin e parë të 2019, policia vendase ka ndaluar për hyrrje të paligjëshme 5,025 shqiptarë, nga këta 1,217 janë ndaluar në kufirin ndërmjet Shqipërisë dhe Greqisë.

Mesatarisht policia greke ka ndaluar 25-30 shqiptarë për hyrrje të paligjshme në një kohë që vendi ynë ka vite që ka liberalizuar vizat ne vendin fqinje.
Numri i përgjithshëm i të ndaluarve për këtë periudhë ishte 39.125 emigrantë të paligjshëm

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *