Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Publikisht kritika për opozitën, ambasadori i OSBE-së shijon kafen e mëngjesit me ish-deputeten joshëse të PD-së

Dita e sotme ka sjellë një takim jo formal mes ish-deputetes së Partisë Demokratike Grida Duma dhe ambasadorit të OSBE, Bern Borchardt.

Të dy janë fotografuar ditën e sotme në një nga komplekset e Tiranës, teksa kanë qenë duke konsumuar një kafe. Natyrisht që sukbjekt i bisedës së tyre ka qenë edhe klima politike në vend, si dhe vendimi i opozitës për djegien e mandateve.

Grida mbetet një nga femrat më sharmante në politikë, ndaj edhe mëngjesin e sotëm ajo ka shëklqyer me fustanin në ngjyrë të rozë.

Ambasadori i OSBE-së ka qenë mjaft kritik me opozitën, pas djegies së mandateve dhe braktisjes së jetës parlamentare të vendit.

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *