BotaFlashSportTe FunditTe Gjitha

PSG-ja e frikshme, shkëlqyen Neymar e Mbappe, goleadë ndaj Celtic (Video)

Skuadra e PSG ka arritur të fitojë me një rezultat tëb thellë që në ndeshjen e parë në Ligën e Kampionëve duke mposhtur ekipin e Celtic me rezultatin 0-5.

Në këtë ndeshje shkëlqyen treshja sulmuese, Edinson Cavani, Neymar dhe Kylian Mbappe, që gjetën rrugën drejt golave.

Neymar (19), Mbappe (34) dhe Cavani (40 e 85) si dhe autogol Mikael Lustigl (83) shënuan për fitoren e PSG-së. (B.H/Shuplaka)

Bëje

 

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.