Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“Pse nuk pritët të ikte Rama jashtë vendit dhe ta mbyllnit”, aktori i njohur ka një ‘vërejtje’ për kontrollorët

Aktoi i njohur, Ledio Lako ka reagur mbi shpalljen e paaftësisë për punë të kontrollorëve, ndërsa i ka bërë dhe një ‘vërejtje’.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Lako iu drejtohet kontrollorëve me një pyetje, “Pse nuk pritët deri sa të ikte Edi Rama në Turqi apo në një shtet Europian dhe pastaj ta mbyllnit”.

“Këta të Albcontrol kanë bërë një gabim! Duhet të prisnin sa të ikte Rama në Turqi apo në një shtet Europian dhe pastaj ta mbyllnin! Le të vinte me skafin e ndonjërit pastaj,”- shkruan Lako.

(R.G/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

  • Koalicioni i udhëhequr nga PD (55%, 12,549 Votes)
  • PS (28%, 6,323 Votes)
  • Nuk do të votoj (9%, 2,035 Votes)
  • LSI (5%, 1,133 Votes)
  • Të tjera (4%, 942 Votes)

Total Voters: 22,982

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.