FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“Pse kështu e ruajmë shtëpinë tonë ne”, Veleshnja thumbon qytetarin që kryen aktin e turpshëm

Aktori i humorit Rezart Veleshnja ka postuar në llogarinë  e tij në Instagram  një person që po urinon poshtë urës së Lanës në Tiranë.

Përkrah fotos ai ka shkruar: Më e bukura është se aty ka tabelë ku thotë ; po ju kapëm ju postojmë në youtube! Pse kshu e ruajmë shtëpinë tonë ne?

Veleshnja shprehet në këtë mënyrë pas vendimit të Kryetarit të Bashkisë  ku çdo  njeri që urinon në vende publike do të gjobitet dhe do turpërohet  me foto dhe video në Youtube.

Pse kshu e ruajmë shtëpinë tonë ne?  Kjo fjali është një thumbim që Veleshnja e bën si për personin në foto që po kryen aktin e turpshëm dhe për Kryetarin Veliaj duke nënkuptuar që qyteti nuk ruhet vetëm në këtë formë, duke kërcënuar se do publikohen foto në rrjetet sociale pasi nuk po jep rezultate.

Fjalët Kyce

Palët politike u ulën në tavolinë për Reformën Zgjedhore, mendoni se është arritur një marrëveshje mes liderëve kryesorë dhe për çështje të tjera?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *