Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Pse Kejvina u largua nga “Xingu”? Ermali zbulon arsyen e vërtetë

Ikja e Kejvina Kthellës nga programi “Xing me Ermalin” tashmë është zyrtarizuar. Si moderatri por dhe modelja janë shprehur se ky largim ka qënë me konsensus dhe për projekte më të mëdha.

Pak kohë më parë ka qënë vetë modelja e cila është shprehur se shumë shpejt do e shohim në televizione ndërkombëtarë dhe  të mëdhenj.

Por mesa duket arsyeja e largimit të Kejvinës ka qënë vetëm pretekst për publikun.

Në  puntatën e radhës kur i ftuar ishte këngëtari Fero, moderatori ka treguar arsyen e vërtetë të largimit.

“Se femrat kanë shumë kshu… ja erdhi Olimpia, filloi duke u vesh içik, bam bam një ta nxjerrë Kejvinën nga loja”,-ka thënë Ermali në emision.

Moderatori e ka thënë këtë me tone humori dhe mesa duket dhe Olimpia e ka marr me sportivitet.

Fjalët Kyce

Po firmoset një peticion për ringritjen e Teatrit Kombëtare ashtu siç ishte më parë. Ju si mendoni:

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *