FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Pse e quan Noizy katunare “nusen e tij” (FOTO)

U bënë disa kohë që sa herë këngëtarja me famë boërore nxjerr një foto të re, nuk mungon komenti i reperit shqiptar.

Herë pas here e komplimenton por edhe i jep këshilla. Ajo që na ka rënë në sy është që gjithmonë i thërret “nuse”.

Këtë rradhë mesa duket reperit nuk i ka pëlqyer diçka në postimin e fundit të Rihanna-s dhe e ka quajtur “Katunare”.

Ylli nga Barbados ka publikuar një foto ku reklamon çorapet Gucci dhe Noizy komenton:

“Katunare dreqit”

Fjalët Kyce

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.