Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Pse Arbana na e mban të fshehtë burrin, dikur i bënte edhe dedikime dashurie (Fotot)

Ajo është një nga moderatoret shumë të pëlqyera për publikun,  megjithatë sa i përket jetës së saj private është një pus i vërtetë.

E kemi fjalën për Arbana Osmanin. Bashkëshorti i saj nuk del në asnjë foto të momenteve familjare, sidomos pas lindjes së djalit.

Moderatorja nuk është shprehur kurrë për historinë e saj të dashurisë dhe martesën me partnerin, si pakkush nga vajzat e njohura të ekraneve.

Mirëpo disa vite më parë, ajo ka ndarë me fansat e saj të Instagramit pak foto më të shoqin, duke shkruar edhe dedikime dashurie.

(E.K/FAXWEB)

 

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *