Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

PS në fushatë/ Najada Çomo kërkon mandatin jo vetëm për veten: Votoni dhe Ogertën, si grua si ministre e paepur. Iu bashkova me bindje kryeministrit

Najada Çomo ka mbajtur fjalën e saj në hapje të fushatës elektorale të Partisë Socialiste duke kërkuar votën jo vetëm për veten por dhe ministren e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu me të cilën ka bashkëpunuar ngushtë gjatë këtij viti pandemie.

“Unë do të vazhdoj që të ushtroj profesionin tim, do të jap kontributin tim më të mirë. I jam afruar PS-së pasi kam parë njerëz të palodhur, pasi e çojnë punën gjithnjë deri në fund. Unë nuk kërkoj që ta marr votën për vete, kërkoj që të votohet Ogerta që si grua, si ministre , si drejtoreshë, ka bërë një punë të palodhur, të paepur. I jam bashkuar me bindje skuadrës së Edi Ramës”.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.