Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashJetë dhe stilKosovaShowBizTe FunditTe Gjitha

Provokuese dhe tërheqëse, Rina Balaj ekspozon të pasmet bombastike teksa lëshon deklaratën, “Kam nevojë për…” (Foto)

Rina Balaj është një këngëtare e shumë njohur e muzikës pop dhe hip-hop, por njihet gjerësisht edhe për postimet e shpeshta dhe tepër provokuese në rrjetet sociale.

Në disa foto të publikuara së fundmi, Rina e cila është duke shijuar suksesin e këngës së saj “Rosita”, që u lançua në 16 Mars 2021, është parë të ketë ekspozuar dhe theksuar të pasmet e saj seksi.

Këngëtarja duket se suksesin me këngën e saj dëshiron që ta festojë më një pushim, por që nuk dihet se kur do të sjellë ajo ndonjë këngë të re për fansat e saj.

“Kam nevojë për pushim, ku të shkoj”, ka shkruar ajo në përshkrimin e fotografive.

Gjithsesi, Rina ka qenë pjesë e OnRecords, ndërsa në vitin 2015, mori pjesë në X Factor Albania 4. Më datë 13 Dhjetor 2017, Rina publikon videoklipin “Janari”, në bashkëpunim me Endri. Më datë 14 Mars 2018, ajo publikon videoklipin “Per Ty”.


Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.