Protestuesit kanë mbushur sheshet e qyteteve, Rama me “injorim total”: Ky nuk është populli, pakicë e zhurmshme dhe përpjekje e non-gratave

Pas protestave të shumta që kanë shpërthyer në të gjithë qytetet e vendit, ka reaguar kryeministri, Edi Rama i cili nëpërmjet një statusi në rrjetin social “twitter”, ka hedhur fajin ndaj ish kryeministrit Sali Berisha duke thënë se këto protesta ishin manipulime të bëra nga “hijet e së shkuarës”. Me një injorim të plotë, Rama … Continue reading Protestuesit kanë mbushur sheshet e qyteteve, Rama me “injorim total”: Ky nuk është populli, pakicë e zhurmshme dhe përpjekje e non-gratave