Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

“Prostitutë që bën gjithçka për organin seksual”, kandidat për kongresmen fyen rëndë Melanie Trump

Mark Roberts kanditat për kongresmen i Oregon-it, nëpërmjet disa postimeve në Twitter ka ofenduar rëndë Zonjën e Parë,  Melanie Trump. Në postimet e tij ai e ka fyer dhe ofenduar duke e quajtur atë një postitutë, e cila nuk kënaqet asnjëherë.

Në postimet e vzhadueshme  Roberts ka shkruar se nëse ka guxim Zonja e Parë e Shtëpisë së Bardhë, mund ta hedh edhe në gjyq.

“A e dini që Zonja e Parë punon deri në orën?” , bën pytejen në Twitter kandidati për krongresmen, duke e shoqëruar me disa hashtage me fjalë banale, shkruan Fox News.

Psotimet e tij kanë marrë shumë komente negative nga ndjekësit, por ai ende nuk është ndaluar, duke shtuar se nuk është është një tifoz i administratës së Trump.

Më tutje ka shkruar duke e  quuajtur zonjën Trump një femër që do të bëjë çdo gjë seksualisht të mundshme me ndonjë organ gjenital mashkullor.

(E.V/Faxweb.al)

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *