Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Prokuroria në mëdyshje, shtyhet pretenca për nusen që vrau vjehrrën me ”lëngun magjik”

Shtyhet sërish dhënia e pretencës për Marjana Cmetën,  e cila akuzohet se rreth një vit më parë ka vrarë vjehrrën e saj.

Shkak për shtyrjen është bërë vetë organi i akuzës, duke mos patur gati konkluzionet në lidhje me atë çfarë do të kërkohet si vendim për të ashtëquajturën nusen që vrau vjehrrën.

Vrasja e Lirie Lamit ka ndodhur në Kamëz në 30 prill 2018. 21-vjeçarja Marjana Cmeta në rrëfimin që ka bërë para hoxhës Hysen Shehu tregon se si e mashtroi vjehrrën 48-vjeç për të pirë “lëngun magjik”, që ishte helmi fostoksinë, në mënyrë që ato të mos konfliktoheshin më.

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *