Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Profesoresha e njohur: Blendi Fevziut i interesojnë veç milionat dhe jo kombi shqiptar, iu servilos dhe Albinit, por si doli gjë

Profesoresha e njohur Gjyle Çeliku, ka kritikuar moderatorin e emisionit Opinion, Blendi Fevziun.

Në një shkrim rrjetet sociale, gazetari nuk është i interesuar për fuqizimin e kombit shqiptar por pas pasurisë personale.

Ajo gjykon se Fevziu përmes emisionit të tij synon që të përfitojë shpërbilime nga politika duke kritikuar misionin e tij gazetaresk.

“Blendi Fevziu fton në emisionet e tij çdoherë pozitën dhe paratë, duke i promovuar Shqipërisë gënjeshtra të kulluara për Maqedoninë e Veriut, asnjëherë nuk e kam parë Ziadin Selën në emisionin e tij dhe a thua pse? E ftoi edhe Albinin sepse pretendon përsëri pozitën dhe paratë, por nuk ia del me te😉
Nuk është politika e trojeve shqiptare ajo që promovon, shet e blen Blendi kush ka më shumë dhe nuk i interson kombi, ndaj mos i besoni. Në Dardani ka politikanë të cilët nuk hezitojnë të thonë realitetin dhe të ndryshojnë perceptimin, por ama ata s’i fton Blendi sepse s’kanë miliona dhe rrymave të ndryshme u pengojnë…” ka shkruar Çeliku.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *