Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashSportTe FunditTe Gjitha

Pritet në mes shkëlqimi i yllit të sapoardhur te Liverpuli, ja shkaku që do ta lërë jashtë fushës së blertë

Liverpooli ka njoftuar se Tiago Alcantara ka rezultuar pozitiv me CODIV-19. Lojtari 29-vjeçar mungoi në derbin ndaj Arsenalit në këtë të hënë, derisa kishte simptoma të vogla dhe shëndeti i tij është i mirë.

The Reds bëjnë të ditur se Alcantara ka shkuar menjëherë në vetëizolim dhe tani do të testohen edhe lojtarët e tjerë. Spanjolli kishte kontakte me pjesën tjetër të skuadrës dhe dyshohet se mund të rritet numri i të infektuarve.

Alcantara do të qëndrojë për 14 ditë në vetëizolim derisa të kalojë situatën me coronavirus.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *