Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKosovaTe FunditTe Gjitha

FOTOT/ ‘Heshtje várri’ në Prishtinë, boshatisen rrugët e lokalet

Pas rritjes së numrit të rasteve me COVID-19 është marrë vendim nga qeveria që në 4 komuna të vendit të ketë orë policore.

Ky vendim hyri në fuqi nga sot, derisa më fillim nga ora 21:00 Policia dhe Inspekcioni dolën në aksion për të kryer punën e tyre për ata që s’respektojnë masat, madje pati edhe dënime.

E, në shënjestër ishin kafiteritë, të cilat po ashtu nga ora 21:00 – 05:00 nga sonte s’do të mund t’ë ofrojnë shërbime për qytetarët.

Pas një ore aksion, Prishtina pas një muaji, sërish u kthye në një qytet “fantazmë”.

Indeksonline sjellë pamje nga lokale të boshatisura, e rrugë të zbrazëta.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *