Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Stuhia shkatërron bregdetin, prishen planet e pushuesve në Jug të vendit (VIDEO)

Në orët e para të mëngjesit, një pjesë e madhe e territorit të Shqipërisë është përfshirë nga moti i keq me stuhi dhe reshje të dendura shiu. Bregdeti i Jugut i ka lënë të gjithë pushuesit në banesat e tyre pasi deti është me dallgë të forta dhe përbën rrezik për jetën e njerëzve.

Në pamjet e siguruara nga Faxweb.al duket se qyteti i Vlorës ka pësuar dëme të mëdha materiale. Katastrofa më e madhe është bërë në plazhin e Qeparoit, ku janë shkatërruar edhe lokalet pranë bregdetit.

Një ditë më parë, i gjithë vendi ishte përfshirë nën mot të nxehtë e përvëlues me temperatura të larta, ndërsa sot ka një ndryshim total. Shiu ka sjellë atmosferë dimri, ndërsa njerëzit janë detyruar të braktisin plazhet.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *