Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“Prezantuesja më kot në vend”, plas keq sherri, Xhensila Pere ia thotë hapur moderatores, Alesia Bami nuk ja përton: Kush je ti…

Ish-banorja e Big Brother, Xhensila Pere, është shprehur se Alesia Bami, një nga prezantueset në “E diell”, është moderatorja më kot në vend.

E ftuar në emisionin “Mes yjesh”, Pere tha se kur Bami moderon, duket sikur ka dalë për kafe. Sipas Xhensilës, Alesia është shumë e bukur mirëpo në vendin e saj mund të qëndrojë dikush tjetër që është më i aftë për ta bërë atë punë.

“Më shumë se prezantuesit janë formatet më kot. Për shembull Alesia është kaq e bukur kaq e mirë, mirëpo në vendin e saj mund të ishte dikush tjetër që është më i aftë. Për Alesia Bamin flas. Më duket sikur është në një kafe, është shumë e bukur, e kam pasur që 14 vjeçe në Mis Universe, por për aty nuk më duket dhe aq e denjë,”- tha Xhensila.

Pas deklaratës së saj ka reaguar dhe Alesia. Ajo ka publikuar në Instastory një video nga makina duke dëgjuar këngën e Samantës dhe Onatit “Ti se din se”. “Ti do me kon si unë ama veten nuk e jep”, është pjesa e këngës, e cila duket si një dedikim. “Kush je ti?”, shkruan Alesia krahas videos.

Partitë po negociojnë për të përmbyllur Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *