Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Presidenti bën deklaratën e fortë nga Vlora: Nuk pyes as për fëmijët e mi, le të shuhen si fëmijët e Adem Jasharit po qe nevoja për Shqipërinë

Presidenti i vendit Ili Meta, në një intervistë të dhënë për One TV në qytetin e Vlorës, bëri një deklaratë tepër të fortë, kur tha se përpara Shqipërisë nuk pyet as për fëmijët e tij.

Duke iu referuar betejës së 25 Prillit, Meta u shpreh se ai me çdo kusht do të mbrojë votën e qytetarëve, pavarësisht planeve nga mazharonaca qeveritare për të bërë një tërmet të ngjashëm me atë të Dibrës në Vlorë kësaj radhe.

Meta theksoi se edhe fëmijët e tij të shuhen si fëmijët e Adem Jasharit po qe nevoja për të mbrojtur Shqipërinë.

“Ka dy institucione qe nuk tunden, populli dhe Presidenti i Republikës. Ilir Meta para Shqipërisë nuk pyet as për fëmijët e tij. Edhe fëmijët e Ilir Metës të shuhen si fëmijët e Adem Jasharit, po qe nevoja për të mbrojtur Shqipërinë,“-tha Meta.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.