Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

Prej një muaji vuan nga Covid-19, zbulohet ç’po ndodh me Berluskonin

Kanë kaluar një muaj që Silvio Berluskoni është infektuar nga Covid-19 dhe ende nuk është shëruar.

Ndonëse nuk shfaq më simptoma por rezultati i tamponit të fundit rezultoi sërish pozitiv. Mediat italiane kanë shkruar se miqtë e tij janë shprehur se ai është në gjendje të mirë shëndetësore, por ka thënë se ndjehet si një “luan në kafaz”.

Më 29 shtator presidenti i Forza Italia mbush 84 vjeç, por për të këtë vit nuk është planifikuar asnjë festë, (të paktën deri më tani).

Kujtojmë se ai doli nga spitali i San Raffaele-s, rreth dhjetë ditë më parë, ku mori trajtim të specializuar.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *