Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Prej dy vitesh i martuar, ky është reperi shqiptar që hiqet si beqar (FOTO)

Të gjithë personat e shoëbizit shqiptar mundohen të mbrojnë jetën e tyre private dhe janë shumë hermetikë. Mirëpo kur vjen puna tek disa gjëra elementare, si fakti I të qenit I martuar apo beqar, nuk e fsheh dot.

Reperi i njohur, Blasta vitin që kaloi u komentua shumë për jetën e tij private, pasi në portale qarkulloi lajmi se ai ishte i martuar.

Lajmi e mori nismën nga një foto e publikuar nga bashkëshortja e tij, e cila publikoi një foto dhe krahas saj shkruante:

“Sapo bëmë një vit bashkë të martuar, ishall zgjat përgjithmonë”.

Ajo që ran ë sy ishte edhe mbiemri i saj, i ndryshuar në facebook.

Vetë Blasta e mohoi këtë gjë duke u deklaruar sërish beqar.

Lajmi.net shkruan së fundmi se nuk ka më dyshime që reperi është I martuar pasi mban në gisht unazën e e martesës.

Mësohet se bashkëshortja e tij jeton në Londër, dhe reperi po qëndron atje prej disa javësh.

(F.M/Faxweb)

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *