Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


BotaFlashTe FunditTe Gjitha

Prej ditësh në luftë me Covid-19, ndërron jetë bosi i heroinës në Turqi

Ka ndërruar jetë nga Covid-19, bosi i drogës në Turqi, Cemal Nayir.

Mediat vendase bëjnë me dije se Nayir ndodhej në arrest shtëpie pas një krize që kishte pësuar në tru. Pas disa kohësh, ai u infektua me Covid-19 dhe nuk arriti t’i shpëtonte.

Po kush është Cemal Nayir?

Ai u arrestuar për shkak se akuzohet për një sasi prej 80 kg heroinë. Po ashtu emri i tij lakohet në ekzekutime të shumta nga viti 2004 por edhe në vitin 2019.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.