Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashSocialeTe FunditTe Gjitha

Pandemia ngjall natyrën, pranvera vjen më e bukur se kurrë në Kukës (FOTO)

Pranvera ka mbërritur më e bukur se kùrrë në qytetin e Kukësit. Situata e koronavirùsit duket se ka ndikuar për mirë tek natyra, e cila reflekton pástërti duke nisur nga liqeni deri tek pemët.

Ndonëse kemi hyrë në muajt e nxehtë, dëborá nuk është shkrirë endè në majat e maleve.

Fax Web sjell disa pamje tepër relaksuese nga Shtëpiá Kullë karakteristike lumjane, Bjeshkët e Koritnikut, Pisha e Gjegjanit që është monument natyre si dhe Shpèlla e Lojmève.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *