Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashKosovaTe FunditTe Gjitha

Policja shqiptare rrit temperaturat, poston fotot me bikini teksa pushon në Brezovicë

E njohur për fotot e saj provokuese, efektivja e Policisë së Kosovës, Linda Liu ka ditur që të ngrejë edhe këtë herë temperaturat. Pavarësisht borës që e rrethon, ajo ka postuar foto seksi nga pika turistike e Brezovicës.

Ajo shihet në një ambient me borë, e veshur me bikini, duke nxjerrë në pah trupin e saj dhe linjat e rregullta.  Polices kosovare i ka kushtuar një artikull edhe revista britanike Express.co.uk. në foton që ka pozuar me armën e zjarrit.

Ajo ka thënë më herët se profesioni i polices ka qenë ëndrra e saj dhe e bën me shumë pasion.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *