Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Policia italiane tjetër goditje ndaj ‘Ndraghetës’, arrestohen 17 persona, konfiskohen disa biznese

Policia italiane e Shtetit ka kryer një tjetër goditje ndaj organizatës kriminale ‘Ndrangheta’ me qendër në Cosentino.

Mediat italiane raportojnë se gjatë operacionit janë kryer 17 arrestime mes njerëzve që besohet të jenë të lidhur dhe afër klanit të fuqishëm të ‘Ndrangheta të Forastefano, që vepron në Cassano dhe në territorin e Sibaritide.

Si pjesë e operacionit, u kryen gjithashtu edhe konfiskime të kompanive dhe bizneseve. Detajet e mëtejshme për këtë operacion do të jepen gjatë një konferencë shtypi në orët në vijim.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 52%, 7123 votes
  7123 votes 52%
  7123 votes - 52% of all votes
 • PS 29%, 3960 votes
  3960 votes 29%
  3960 votes - 29% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1277 votes
  1277 votes 9%
  1277 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 665 votes
  665 votes 5%
  665 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 565 votes
  565 votes 4%
  565 votes - 4% of all votes
Total Votes: 13590
19/03/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.