Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashTe FunditTe Gjitha

Policia i sekuestron arkat me domate dhe kastraveca, shitësja ambulante ia mbath e tmerruar (VIDEO)

Ditën e sotme Policia Bashkiake ka marrë një aksion kundër shitësve abulantë.  Në një prej rrugëve të Tiranës u janë sekuestruar një familjeje produktet që po shisinin në rrugë.  

Në vidon e mëposhtme të postuar nga  “Nisma Thurrje” shfaqen punonjësit e policisë me arka në duar duke i marrë qytetarit arket me domate dhe kastraveca që i kishin prodhuar vetë. 

E zonja e tyre sapo ka parë policinë është larguar ndërsa  djaloshi i saj qëndroi aty duke u munduar të shpëtonte një prej arkave të tyre.   Gjithçka duket qartë në videon e mëposhtme. (J.V/Shuplaka)

 

 

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mund të Lexoni

Close