Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Policia britanike ngre alarmin, zhduket pa gjurmë 26-vjeçari shqiptar (EMRI+FOTO)

Policia angleze ka dhënë alarmin për zhdukjen e një shqiptari, i quajtur Bledi Çifliku, në rrethana ende të pasqaruara

Ai është i moshës 26 vjeç dhe sipas policisë angleze për të fundit herë, ai është parë më 3 Janar 2020. Cifligu jetonte zonën Weston-super-Mare, North Somerset.

Policia është njoftuar nga të afërmit e tij.Policia lokale në Somerset ka kërkuar ndihmën e publikut për gjetjen e Bledi Ciflikut.

Për momentin nuk jepen të dhëna të tjera nëse Bledi Cifliku ishte një emigrant me leje të rregullt qëndrimi në Britaninë e Madhe apo jetonte ilegalisht.

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mund të Lexoni

Close