Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Policia aksione ‘blic’ për të arrestuar protestuesit, kryhen shoqërime në disa qytete

Pas protestës së organizuar dje nga opozita, Policia e Shtetit ka kryer disa aksione ‘blic’ gjatë natës për të arrestuar ato persona, të cilët ipas policisë dyshohen se kanë kryer akte të dhunshme gjatë protestës së djeshme.

Policia ka kryer kontrolle në banesat e disa shtetasve dhe ka shoqëruar në polici 20 persona, duke e çuar numrin e të shoqëruarve në 40, pas shoqërimeve të kryera dje. Policia ka kryer shoqërime në disa qytet të vendit.

Kujtojmë se mbrëmjen e djeshme policia arrestoi Florenc Hoxhën, ish drejtor i Policisë Bashkiake..

(M.Q/Faxweb.al)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *