Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Po lozte me shkrepse afër bombulës së gazit, fëmija shkrumbon shtëpinë në Korçë

Një ngjarje e réndë ka ndodhur këtë pasdite në lagjen numër 16 në Korçë. Rasportohet se një apartament në katin e tretë të një pallati ka marrë flákë.

Nga raportimet e para bëhet me dije se shkak i zjárrit është bërë një shkrepése e ndezur nga një fëmijë, afër bombolës së gazit. Kjo e fundit ka marrë flákë duke shkaktuar zjárr të madh në shtëpi.

Fatmirësisht nuk ka të lénduar, vetëm déme materiale. Zjarrfikësja ndodhet në vendngjarje dhe po mundëson shuarjen e flakëve, teksa pólicia dhe grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.