Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Po kërkon të kthehet me Mozzikun? Loredana hap zemrën: Më mungon kaq shumë

Loredana dhe Mozzik edhe pas ndarjes vazhdojnë të mbeten në qendër të vëmendjes së mediave. Kjo sepse historia e tyre ende nuk është lënë pas krahëve dhe dyshja bëjnë shpejt deklarata nga më konfuzet, siç ka bërë dhe Loredana së fundmi.

Reperja ka publikuar në Instastory një video duke kënduar dhe ka treguar se ndjen shumë mall. “Më mungon kaq shume”, ka shkruar ajo krahas videos, duke shprehur hapur ndjenjat e saj.

Ndonëse Loredana nuk ka përmendur emër konkret, fakti që ajo dhe Mozziku ndodhen larg njëri-tjetrit dhe mes tyre ka ekzistuar një dashuri e madhe të bën të mendosh se shkrimi është një dedikim për të. Kujtojmë se para pak kohësh Mozzik u shpreh se ka bërë zgjedhjen e tij dhe nuk do të rikthehet më kurrë me Loredanën.

Po firmoset një peticion për ringritjen e Teatrit Kombëtare ashtu siç ishte më parë. Ju si mendoni:

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *